Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Serwery 

Jest 103 produktów.
Pokazuje 1 - 12 z 103 elementów

Serwery Fujitsu Primergy

Urządzenia z serii Fujitsu Primergy to gama serwerów skonstruowanych z myślą o potrzebach Twojej firmy! U nas kupisz serwery typu Rack czy serwery typu Tower w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Oferujemy także szeroki wybór dedykowanych akcesoriów: zasilacze hotplug, kontrolery, a także oryginalne części zamienne.

Wybierz Fujitsu Primergy - jak setki profesjonalistów na całym świecie! Prowadzisz niewielką firmę z kilkoma komputerami w sieci? A może zarządzasz systemami informatycznymi w dużej korporacji? Zależy Ci na niezawodnych rozwiązaniach? Sprawdź ofertę urządzeń z rodziny Primergy. Zapewniamy ogromny wybór urządzeń serwerowych!

Informacje o serwerach

Fujitsu Primergy jest jedną z najbardziej znanych i powszechnie docenianych na świecie rodzin serwerów. Urządzenia z tej serii zapewniają doskonałe parametry pracy, w tym świetną wydajność połączoną z najwyższą jakością wykonania, która zapewni Ci pełną niezawodność. Zakup serwera Primergy będzie doskonałą inwestycją dla Twojej firmy!

Rodzina Primergy składa się z propozycji dla małych i dużych firm. W SerweryFujitsu.pl kupisz serwery RX1330, TX131, a także procesory Intel Xeon i wiele innych, w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Na pewno znajdziesz tu najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy. Sprawdź bogaty asortyment naszego sklepu internetowego.

Oferta i wsparcie techniczne

Poszukujesz najlepszych rozwiązań serwerowych dla swojej firmy, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zgłoś się do nas! Profesjonalnie pomożemy Ci przy doborze sprzętu. Zachęcamy do wykupienia pakietu wsparcia technicznego od naszej firmy. Koniec ze zmartwieniami o awarię jakiegoś elementu w Twojej firmowej sieci!