Jesteśmy OFICJALNYM PARTNEREM FUJITSU - gwarantujemy Państwu zakup serwerów pochodzących z legalnego kanału polskiej dystrybucji.

  

Sklep internetowy SerweryFujitsu.pl należy do firmy CONET Sieci i Systemy Sp z o.o., z siedzibą w Warszawie, która od 1998 świadczy usługi IT pełnego wsparcia informatycznego  dla małych i średniej wielkości przedsiębiorstw. Zajmujemy się również sprzedażą oprogramowania, np. Windows Server. Jakość naszych usług potwierdzają nasze kompetencje partnera Microsoft. Stale się rozwijamy, jesteśmy Autoryzowanym Sprzedawcą Licencji Edukacyjnych Microsoft oraz Oficjalnym Partnerem Fujitsu. Głównym celem sklepu SerweryFujitsu.pl jest doradztwo, sprzedaż serwerów Fujitsu oraz pomoc we wdrażaniu oprogramowania serwerowego.

 

Doradztwo

Korzystając z naszej wiedzy i wieloletniego doświadczenia chętnie służymy doradztwem przy wyborze rozwiązań najbardziej zaspakajających potrzeby i wymagania każdego Klienta. Dbamy o to aby zaproponować rozwiązania najbardziej korzystne również finansowo. Sprzedajemy zarówno serwery Fujitsu, jak i wiele akcesoriów, części, komponentów do serwerów. Oferujemy również nasze usługi. 

 

Wsparcie techniczne

Pomagamy przy instalacjach i administracji serwerów Fujitsu. Oferujemy pomoc we wdrażaniu rozwiązań niezależnie od skali projektu. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw oraz do placówek edukacyjnych i administracji publicznej. Korzystamy z bezpiecznych, zaawansowanych narzędzi do zdalnego zarządzania, które pozwalają nam pracować jak przy biurku użytkownika. Możemy zdalnie zainstalować kupione u nas oprogramowanie.