Serwery Fujitsu

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu z serwerami i urządzeniami Fujitsu. Tutaj znajdziesz ogromny wybór serwerów przeznaczonych do użytku firmowego. Znacznie większa efektywność w działaniu oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa dla Twojego systemu - oto główne zalety serwerów Fujitsu.

Nasza firma działa na rynku od 18 lat. Branża IT ogromnie się zmieniła przez cały ten czas, a sukces firmy Conet polega na nieustannym dążeniu do poprawiania jakości usług czy poszerzania oferty o kolejne propozycje specjalnie dla Ciebie. Zobacz asortyment naszego sklepu z serwerami i urządzeniami Fujitsu, a przekonasz się sam!

Konfigurator Fujitsu

Tylko u nas tak szerokie możliwości doboru sprzętu do Twoich indywidualnych potrzeb. Skorzystaj z naszego konfiguratora i przekonaj się, jak łatwo dostosujesz kupiony serwer do swoich aktualnych potrzeb i oczekiwań. Nie wiesz które opcje zapewnią Twojej firmie najlepszy stosunek jakości do ceny? Skontaktuj się z nami!

Do małych i dużych firm - wsparcie techniczne!

Jeżeli prowadzisz firmę (niezależnie czy mała czy duża), skorzystaj z doskonałej oferty - kupując sprzęt w naszym sklepie otrzymujesz wsparcie techniczne całkowicie za darmo! W firmie Conet przy zakupie oferujemy wsparcie techniczne dla klientów na każdym etapie realizacji projektu oraz w trakcie użytkowania sprzętu.